ДИТЯЧА ЛІТЕРАТУРА

Дитячі книжки, безперечно, є окремим літературним жанром. Часто, залежно від того, які дитячі книжки людина читає в ранньому віці, формуються багато її поглядів.

fantasy, dream, astronaut-1077863.jpg
Дитячі книги відіграють значну роль у вихованні маленьких дітей, і книги пишуться для дітей з навчальною метою. Деякі дитячі книжки пам'ятають і люблять дорослі, такі дитячі книжки буквально продаються афоризмами. Така слава дитячих книг заслужена, адже їх оцінює найбільш неупереджена аудиторія.

Дитячі книжки бувають різних форм і розмірів: веселі чи сумні, всі вони дають простір для дитячої творчості та уяви.

Обираючи дитячі книжки, варто орієнтуватися насамперед на побажання дитини. Однак батькам все одно доведеться читати дитячі книжки вголос, тому автори намагаються зробити дитячі книжки цікавими і для дорослих. Дитячі книги часто номінуються на багато премій, а також існують окремі премії, які відзначають найкращі книги для дітей.

Поняття "дитячі книжки" досить широке, є книжки для дітей дошкільного віку, книжки для малюків, книжки для дітей шкільного віку.

Деякі дитячі книжки є універсальними і цікавими для всіх, але є й такі, які можуть здатися занадто серйозними для юних читачів і занадто легкими для дорослих.